• HOME
• ABOUT
• MEMBERS
• NEWS
• CONTACT

Zarząd Targów Warszawskich S.A.

ul. Puławska 12 A/3 02-566 Warszawa
tel: (+48) 22 849 60 06
fax: (+48) 22 849 35 84
www.baltexpo.ztw.pl
Grażyna Ewa Karłowska
Prezes zarządu (Chairman of the Board)
Przedmiot działalności

Zarząd Targów Warszawskich SA jest jednym z największych niezależnych operatorów targów w Warszawie. Firma działa na rynku wystawienniczym od 1991 roku.

 

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie promocji gospodarczej. 
Realizujemy we współpracy z administracją, stowarzyszeniami branżowymi, izbami gospodarczymi targi, wystawy konferencje , misje gospodarcze., public relations, wszystkie projekty mające charakter b2b. 


Specjalizujemy się w takich dziedzinach jak gospodarka morska, przemysł : stoczniowy, chemiczny, gazu, ropy naftowej, kapitału i finansów, obrony narodowej i bezpieczeństwa granic oraz stomatologia.


Realizujemy projekty dla klientów polskich, zagranicznych , jak również pracujemy na zlecenia zagranicznych agend rządowych. 
Nasze ostatnie projekty obejmują między innymi duże wystawy dla Korei i Tajlandii prezentujące ich kraj i gospodarkę . 

Zarząd Targów Warszawskich S.A. organizuje w kraju 19 imprez branżowych i specjalistycznych odbywających się w kraju i za granią, w tym BALTEXPO, WATERWAYS EXPO, NAFTA I GAZ, TWOJE PIENIĄDZE, COIN EXPO, FRANCHISE EXPO, SOS EXPO, GEOLOGIA, NOWOCZESNE TECHNOLOGIE DLA OBRONY KRAJU i DENTEXPO. 

 

Organizujemy największe w tej części Europy specjalistyczne targi MORSKIE i przemysłu stoczniowego w Gdańsku – BALTEXPO oraz targi przemysłu chemicznego w Katowicach EXPOCHEM. 
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w organizacji imprez- (większość wystaw w Pałacu Kultury i Nauki - w tym największe w historii budynku ) - jesteśmy partnerem, który spełnia oczekiwania klienta. 

 

Zarząd Targów Warszawskich wykonuje również co roku od 6 do 8 tysięcy metrów kwadratowych indywidualnej zabudowy wystawienniczej. 

Proponujemy nowoczesną aranżację przestrzeni z wykorzystaniem najnowszych systemów konstrukcyjnych dających nieograniczone możliwości zagospodarowania przestrzeni. Ekspozycje o charakterze autorskim, śmiałej i interesującej kompozycji podkreślą rangę oraz prestiż Państwa firmy. 

Nasz zespół projektowy to doświadczeni i wielokrotnie nagradzani na międzynarodowych imprezach specjaliści. 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

CLOSE