• HOME
• ABOUT
• MEMBERS
• NEWS
• CONTACT

NAVA

ul. Marynarki Polskiej 163, 80-868 Gdańsk
tel: +48 58 347 66 50
Opis działalności firmy:
NAVA to wiodące biuro projektowania okrętowego zlokalizowane w Gdańsku, zatrudniające wysoko wykwalifikowanych specjalistów z dużym doświadczeniem w różnych dziedzinach. Od 1992 roku świadczy usługi inżynieryjne na zamówienie dla największych firm na całym świecie, zwracając uwagę na jakość, terminowość i profesjonalną obsługę klienta.
 
Dziś, z ponad 27-letnim doświadczeniem, ponad 130 specjalistami na pokładzie oraz paletą nowoczesnych rozwiązań programistycznych i kreatywnych narzędzi, jest jednym z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce.

Globalne działanie i trzymanie się krótkich czasów reakcji to główny cel firmy. Osiąga to, łącząc wiedzę techniczną z praktycznym zrozumieniem technologii. Niezależnie od tego, czy chodzi o architekturę morską, inżynierię morską, EGCS, BWTS lub nadzór techniczny, w każdym projekcie dostarcza klientom najwyższej jakości usługi inżynieryjne.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

CLOSE