• HOME
• ABOUT
• MEMBERS
• NEWS
• CONTACT

Kongsberg Maritime Poland Sp. z o.o.

ul. Ziemowita 10D, 71-717 Szczecin
Radosław Sochanowski
Wiceprezes zarządu (Vice Chairman of the Board)
Maciej Sobieraj
Key Support Manager - Newbuild & Aftermarket Sales
Kongsberg Maritime Poland należy do światowej sieci oddziałów KONGSBERG.

Specjalizujemy się w usługach oraz sprzedaży rozwiązań dla rynku elektroniki morskiej, a także w obsłudze serwisowej urządzeń elektroniki okrętowej. Lokalnie projektujemy zintegrowane systemy automatyki i nawigacji, a także jesteśmy specjalistami w dziedzinie technologii informatycznych. Produkujemy i dostarczamy systemy dynamicznego pozycjonowania, automatyki, nawigacji, łączności, detekcji i załadunku dla jednostek pływających i instalacji typu offshore, zarówno budowanych, jak i tych ‘in operation’.

Nasz cel to doskonałość w obsłudze Klientów, którym to dostarczamy usługi na najwyższym poziomie i o nieskazitelnej jakości.

Zapewniamy pełną obsługę handlową na obszarze Polski w zakresie:
  • budowanych jednostek pływających (np. stocznie, biura projektowe)
  • jednostek będących już w eksploatacji (np. armatorzy, centra obsługi technicznej) oraz ogólnie pojętego systemu edukacji morskiej (uczelnie, szkoły średnie, centra edukacji morskiej np. znane na rynku realistyczne symulatory).

Kongsberg Maritime Poland Sp. z o.o. bardzo krótko i zwięźle definiuje swoje miejsce na rynku morskim: jesteśmy zaufanym sojusznikiem każdego kontrahenta! 

Więcej informacji mozna znaleźć na stronie:
https://www.kongsberg.com/maritime 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

CLOSE