• HOME
• ABOUT
• MEMBERS
• NEWS
• CONTACT

Akademia Morska w Szczecinie

ul. Wały Chrobrego 1-2, 70-500 Szczecin
tel: centrala 91-48-09-400
Akademia Morska w Szczecinie kształci profesjonalistów znajdujących z powodzeniem zatrudnienie na morzu i lądzie. Jej absolwenci to osoby doskonale przygotowane do wymogów rynku pracy – dobrze mówiące po angielsku, z nowoczesną wiedzą techniczną.

Uczelnia dysponuje doskonale wyposażoną bazą laboratoryjną, symulatorami, sprzętem do zajęć praktycznych oraz statkiem naukowo-badawczym m/v „Nawigator XXI”.

Ośrodki szkoleniowe akademii w Szczecinie, Świnoujściu oraz Kołobrzegu organizują kursy kwalifikacyjne i szkolenia specjalistyczne dla kadr morskich, z zakresu nawigacji i transportu drogą wodną oraz bezpieczeństwa na statku.

Wieloletnie doświadczenie oraz dorobek naukowy sprawia, że szczecińska akademia pełni rolę eksperta w planowaniu i realizacji wielu przedsięwzięć istotnych dla rozwoju regionu i gospodarki morskiej. Potencjał naukowo-badawczy uczelni wykorzystano w największych polskich inwestycjach morskich i wielu projektach międzynarodowych. Akademia świadczy również usługi badawcze dla przedsiębiorstw związanych z przemysłem morskim, energetycznym i gospodarką transportową.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

CLOSE